Yorum Yapılmamış 369 Views

2016-2017 Sonbahar-Kış Bot ve Çizme Modelleri

cizme-3

Bu Sonbahar-Kış koleksiyonunu bir cümlede özetlememiz istenirse;  sıkı askerler, romantik prensesler olarak tanımlanan zıt kutupların raksı, geçmiş esintisini günümüze yansıtan bağcıklı  ve fırfırlı botlar, sıcak süet – kadifelerin yer aldığı uzun ve göz alıcı modeller başrolde diyebiliriz. 

Kış sezonun yaklaşması ile birlikte mağazaların raflarında Sonbahar-Kış ürünlerini görmeye başladık. Birkaç ay önce podyumlarda görücüye çıkan yeni modeller ve renkler bizi bizden aldı diyebiliriz. Büyük moda evlerinin hazırladığı ürünleri referans alan perakende firmaları mağazalarında yeni sezon modellerini çoktan görücüye çıkardı. Buz mavisi, bordo metalik renkler öne çıkarken, diz üstü çizmeler, volanlı havai çizmeler, kadife botlar ve sert askeri botlar sezona damgasını vuracak gibi görünüyor. Geçen sezonun aksine daha heyecanlı bir kış olacağını düşünüyoruz.

Siz stil sahibi kadınlar için sezonun modası bot ve çizmeleri seçtik.

Göz alıcı!

Parıl parıl parıldayan rugan ve metalik renkteki botları Zara, Coach ve Mango’nun koleksiyonlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Zara rugan bot

coach-bot

Coach rugan bot

6161101092_2_10_

Zara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çok uzun!

Bu sezonun bizce en dikkat çekici modelleri çok uzun neredeyse basenlere kadar uzanan çizmeler… Fendi’nin  ilham verici ve farklı detaylarla süslü çizmeleri  aklımızı başımızdan alıyor.

 

cizme

Fendi

balmain

Fendi/Balmain

fendi-2016-2017-fall-autumn-winter-womens-milan-fashion-furry-ruffles-tiered-coat-waves-boots-floral-velvet-denim-jeans-observer-10x

Fendi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıkı askerler ve romantik prensesler

Bu sezonda askeri şıklık vitrinlerde yerini alırken, bu sertliğin tam zıttı romantik pastel tonlardaki nakışlı botlar askerlere adeta kafa tutuyor.

 

5158101040_1_1_1

Zara

 

fendi1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renklerin dansı…

 

 

fendi2 coach-clp-rf16-1177obuv-yarko-alogo-cveta-alexander-mcqueen-i-christian-dior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geçmişin esintisi bağcıklı  ve fırfırlı botlar…

 

bagcik

Prada

bagcik-prada-250x375

Prada

fendi2

Fendi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıcak süet ve kadife…

 

73015570_cu-99999999_01

Mango

steved-madden

Steve Madden

Yorum Bırakın

İlgili Yazılar